HydroTech – Mikrofiltracja olejów hydraulicznych

mikrofiltracja oleju

Filtracja oczyszcza cały układ hydrauliczny , przedłuża życie komponentów maszyny jak i samego oleju hydraulicznego. Zakres usługi filtracji oleju w dużym stopniu zależy od poziomu zanieczyszczeń, a także ilości poddawanego filtrowaniu oleju.

Jeśli nie jesteś pewien czy mikrofiltracja oleju jest odpowiednia dla twoich maszyn skontaktuj się z nami!


W naszej pracy (mikrofiltracja oleju) wykorzystujemy specjalistyczne wyposażenie. Doświadczenie oraz wysokiej jakości sprzęt pozwala nam zagwarantować efektywne filtrowanie oleju każdego rodzaju (hydraulicznych , transformatorowych jak i przekładniowych). W ten sposób ponownie można wykorzystać oleje, które zostały już względnie przepracowane. Przyczynia się to do zmniejszenia kosztów serwisu, napraw maszyn oraz odpadów wprowadzanych do środowiska podczas wymiany starych olejów na nowe!

Kliknij i sprawdź jakie jeszcze korzyści jakie niesie za sobą mikrofiltracja oleju!

Zalety mikrofiltracji oleju

W naszej galerii zdjęć znajdą Państwo wiele przykładów realizacji które wykonaliśmy wraz ze zdjęciami przed i po filtracji oleju.

HydroTech jako ekspert – mikrofiltracja olejów hydraulicznych, transformatorowych i przekładniowych wiemy jak zadbać o doskonałą kondycje używanych olejów, co przekłada się na bezawaryjną pracę maszyn!

Specjalizujemy  się w mikrofiltracji olejów hydraulicznych oraz przekładniowych. Działamy na terenie całego kraju , jesteśmy mobilni. Na miejscu u klienta wykonamy pomiar klasy oleju profesjonalnym miernikiem Parkera. Filtracja odbywa się profesjonalnymi maszynami KLEENOIL.

Po przesłaniu nam próbek oleju wykonamy jego bezpłatną analizę pod względem klasy oleju. Chcesz ograniczyć koszty związane z wymianą olejów hydraulicznych oraz zdecydowanie ograniczyć koszty związane z awariami układu hydraulicznego ?Zapraszamy do kontaktu 

Zadzwoń: 668 513 008

Budowa stron internetowych
Budowa stron internetowych